O firmie


WITAMY NA STRONIE FIRMY HEDAN.

Nasza firma powstała w 1991 roku. Od początku działalności obszarem działania była branża łożyskowa oraz dostarczanie części zamiennych dla przemysłu energetycznego.
Obecnie działalność firmy skierowana jest na rozwój 3 głównych obszarów:


BRANŻA ŁOŻYSKOWA:

FAG, INA, FIS

Od 1991 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem koncernu łożyskowego FAG a po podpisaniu umowy dystrybucyjnej z Grupą Schaeffler od 2003 roku w naszej ofercie znalazły się również produkty INA.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo około 5 tys. najwyższej jakości produktów dostępnych bezpośrednio z naszego magazynu we Wrocławiu.


USŁUGI SERWISOWE:

Montaż i diagnostyka łożysk oraz serwis dostarczanych urządzeń.

Dbając o naszych klientów oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców w 2002 roku powstała grupa serwisowa świadcząca usługi z zakresu montażu i diagnostyki łożysk.

Wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalne doradztwo a w przypadku skomplikowanych problemów lub nietypowych rozwiązań dysponujemy pełnym wsparciem technicznym naszych zagranicznych partnerów.

Służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą w doborze maszyn i urządzeń oraz części zamiennych. Każdy potencjalny Klient  może polegać na naszych produktach, wiedzy i  doświadczeniu. 

Zapraszamy do współpracy.