PRACA

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK MECHANIK, PRACOWNIK SERWISU
Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolny Śląsk

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert
  • Wykonywanie przeglądów, diagnostyki oraz naprawa urządzeń
  • praca w zespole serwisowym, wyjazdy i prace na miejscu u klienta

Wymagania:

  • doświadczenie w branży mechanicznej
  • wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy kategorii B
  •  gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: rekrutacja@hedan.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."